Kontakt

producenci maszyn tenisowych

MaszynyTenisowe.pl jest dystrybutorem maszyn do podawania piłek tenisowych marek takich jak Spinfire, Lobster, Spinshot czy TennisTutor (SportsTutor) na terenie Polski. Wszystkie modele zaprezentowane w ofercie posiadamy na stanie magazynowym w naszym biurze w Warszawie, dzięki czemu zapewniamy wysyłkę w 24h od złożenia zamówienia – maszyny są już w Polsce (trafiają do nas bezpośrednio od producenta), sprawdzone przez naszych serwisantów, zawierają polskie wtyczki do gniazd zasilania.

E-MAIL: kontakt@maszynytenisowe.pl

Tel: 514 287 316

Biuro: Montrealska 2, 05-509 Piaseczno/Józefosław k. Warszawy

Zapewniamy 100% sprawność urządzenia – zero ryzyka, że sprowadzisz samemu zza granicy wadliwy sprzęt. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wykonujemy na miejscu – najszybsza na rynku forma serwisu; większość napraw wykonujemy “od ręki”.  Nie będziesz długimi tygodniami borykać się w oczekiwaniu na serwis lub zwrot w przypadku sprowadzenia uszkodzonego towaru! Gwarantujemy satysfakcję z zakupu i opiekę techniczną na najwyższym poziomie.

Wszystkie maszyny do tenisa w naszym magazynie są sprawdzane i testowane przez naszych serwisantów przed każdą wysyłką. Każde urządzenie zwierają polskie wtyczki do gniazd zasilania i ładowania akumulatorów. Produkty mają podaną cenę BRUTTO (zawiera wszystkie składki – VAT, cło itp.).

Jesteśmy legalną firmą – do każdego zamówienia wystawiamy rachunek lub fakturę VAT.